Teikiamos paslaugos

Siūlome logistikos, distribucijos, sandėliavimo ir muitininės tarpininko paslaugas

Krovinių gabenimas

Transportavimas - krovinių ar prekių gabenimas sausumos, vandens ar oro transportu. Dėl automobilių transporto manevringumo, pagrindinė GT logistic transportavimo priemonė sunkvežimiai.

Sandėliavimas

GT logistic group komerciniai sandėliai įkurti didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje ir Klaipėdoje, kuriuose galite rinktis pavienes arba kompleksines sandėliavimo, transportavimo, distribucijos paslaugas.

Krovinių pervežimas geležinkeliu

Geležinkelio transportas - transporto rūšis, greitai pristatanti krovinius dideliais atstumais. Geležinkelis pagal daugelį veiksnių yra pranašesnis už kitų rūšių transportą, nes gali aptarnauti visus krovinių siuntėjus, o krovinių gabenimui mažą įtaką turi gamtinės sąlygos.

Ekspedijavimas

Vykdome krovinių ekspedicija po Lietuvą, Europą ir Azijos šalis. Įmonė dirba sistemingai ir užtikrintai, todėl turime žinomas, patikimas linijas, kuriomis dirbame ir kurias plėtojame.

Logistika

GT logistic group veikla apima tarptautinę rinką, kuri apima Vakarų, Centrinę Europą, Tolimąją Rusiją, taip pat ir Vidurinę Aziją.

Trumpai apie mus

GT LOGISTIC GROUP - logistikos centras, siūlantis šiuolaikiškas logistikos paslaugas. Kompetentingi, ilgametę patirtį turintys, keliomis kalbomis kalbantys logistikos ir transporto specialistai pakonsultuos kiekvieną klientą ir pasiūlys optimalų kompleksinį logistikos sprendimą ir atgabens krovinį iš bet kurios pasaulio vietos.

skaityti apie įmonę

Partneriai

logo-gedlitotransportas  logo-gtgroup

autoservisas1logo augrent

DMC Firewall is a Joomla Security extension!