Ekspedijavimo paslaugos

Krovinių ekspedicija Europoje ir Azijos šalyse

Krovinių ekspedijavimas

Vykdome krovinių ekspedicija po Lietuvą, Europą ir Azijos šalis. Įmonė dirba sistemingai ir užtikrintai, todėl turime žinomas, patikimas linijas, kuriomis dirbame ir kurias plėtojame.

Pagrindinės linijos, kuriomis ekspedijuojame krovinius, siekia Angliją, Vokietiją, Baltarusiją, Rusiją, Ukrainą, Tolimąją Rusiją ir Kazachstaną.

Mūsų vežėjai, greitai ir saugiai pristatys krovinius į Jūsų pageidaujamas vietas. Krovinius gabename krovininiais automobiliais,  laivais, bei traukiniais. Per visą įmonės gyvavimo laiką pavyko sukurti puikiai išvystytą ir patikimą krovinių ekspedijavimo sistemą, kuri pasižymi tikslumu, saugumu ir patikimumu.

Mes – lanksti kompanija ir randame geriausią sprendimą mūsų klientui. Vykdydama klientų užsakymus, garantuojame visą krovinių ekspedijavimo paslaugų kompleksą visame pasaulyje. Mes atsakingai pasirūpinsime visais Jūsų kroviniais, nepriklausomai nuo jų rūšies.

Mūsų požiūris į ekspedicijos paslaugas yra holistinis, todėl esame pasiryžę  ir gebame suteikti visas Jums reikalingas paslaugas arba surasti tų paslaugų tiekėjus.

Pasirinkite paslaugas

Logistika

Logistika

GT logistic group veikla apima ir tarptautinę rinką, kuri apima Vakarų, Centrinę Europą, Tolimąją Rusiją, taip pat ir Vidurinę Aziją.


Transportavimas

Dalinių krovinių pervežimas

Transportavimas - krovinių ar prekių gabenimas sausumos, vandens ar oro transportu.


Sandėliavimas

Sandėliavimo paslaugos Vilniuje, Sandėliavimo paslaugos Klaipėdoje

GT logistic group sandėliai įkurti didžiuosiuose Lietuvos miestuose.


Ekspedijavimas

Logistika

Vykdome krovinių ekspedicija po Lietuvą, Europą ir Azijos šalis.


Krovinių pervežimas geležinkeliu

Krovinių pervežimas geležinkeliu

Geležinkelio transportas - transporto rūšis, greitai pristatanti krovinius dideliais atstumais.


Muitinės tarpininko paslaugos

Muitinės tarpininkavimo paslaugos

Klientui pageidaujant, pagal Muitinės tarpininko paslaugų sutartį – atstovaujame klientą muitinėje, atliekame įvairias muitinės procedūras, teikiame prašymus.

 

Partneriai

logo-gedlitotransportas  logo-gtgroup

autoservisas1logo augrent

Our website is protected by DMC Firewall!